Team


Coming together is a beginning...

Keeping together is progress...

Working together is succes!

 

~ Henry Ford ~


Naam: Kim Hendriks-Merk

Geboortedatum: 16-02-1988

Functie: 

  • Eigenaresse PMT praktijk La Vie Jolie
  • Behandelcoördinator jeugdhulp
  • Psychomotorisch therapeute

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • Maandagochtend
  • Dinsdagochtend
  • Woensdag
  • Donderdagochtend
  • Vrijdag

Werkt met…: Kind & jeugd, ouders, gezinnen en volwassenen

Mailadres: info@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Anne Adriaens

Geboortedatum:20 februari 1982

Functie:Psychodynamisch therapeut

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • Maandag tot 14:00 uur

  • Dinsdag

  • Woensdagochtend

  • Donderdag tot 14 uur

  • Vrijdag

Werkt met…: Kind & jeugd, ouders, gezinnen en volwassenen

Mailadres: anne@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Cindy Dolmans

Geboortedatum: 09-05-1982

Functie: Creatief (jongeren) coach

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag

Werkt met…: Kind & jeugd, ouders, gezinnen en volwassenen

Mailadres: cindy@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Winny van Erp

Geboortedatum: 01-10-1978

Functie:

  • Therapeut in hechtingsproblematiek en ouder & kind relatie
  • Infant Mental Health

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • In overleg

Werkt met…: Ouder en kind

Mailadres: winny@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Nienke Gorter

Geboortedatum: 01-03-1998

Functie: Psychomotorisch therapeute

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • Dinsdagmiddag
  • Woensdagochtend
  • Vrijdagmiddag

Werkt met…: Kind & jeugd en volwassenen

Mailadres: nienke@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Marieke Jansen

Geboortedatum: 17-06-1977

Functie: Dans- en Bewegingstherapeute

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • Maandag

  • Dinsdag

  • Woensdag (in overleg)

  • Vrijdag

  • Zaterdag

Werkt met…: Kind & jeugd en volwassenen

Mailadres: marieke@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Louisa Meenks

Geboortedatum: 28-10-1985

Functie: Psychomotorisch Kindertherapeute

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • Maandag
  • Woensdag
  • Donderdag

Werkt met…: Het jonge kind 3 t/m 9 jaar

Mailadres: louisa@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Pascal Mols

Geboortedatum: 21-08-1971

Functie: Beweegcoach / Bokscoach

Werkzame dagen voor La Vie Jolie: 

  • Dinsdag
  • De rest in overleg

Werkt met…: Kind & jeugd en volwassenen

Mailadres: pascal@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Priscilla Theunissen

Geboortedatum: 17 -03-1984

Functie: GZ-Psycholoog

Werkzame dagen voor La Vie Jolie: 

  • Donderdagmiddag

Werkt met…: Kind & jeugd

Mailadres: priscilla@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Sanne Smeets

Geboortedatum: 06-03-1997

Functie: Psychomotorisch therapeute

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • Woensdag
  • Donderdag

Werkt met…: Kind & jeugd en jongvolwassenen

Mailadres: sanne@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Katinka Trommelen-Heijnen

Geboortedatum: 05-02-1988

Functie: Wandel- en paardencoach met achtergrond als GZ-psycholoog

Werkzame dagen voor La Vie Jolie: 

  • Woensdagmiddag
  • Overig in overleg

Werkt met…: Voornamelijk volwassenen

Mailadres: info@katinkascoaching.nl


Naam: Sanne Vandewall

Geboortedatum: 

Functie: Kind en jeugdcoach / natuurgeneeskundig therapeute

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • In overleg

Werkt met…: Kind & jeugd, ouders, gezinnen, volwassenen en relaties

Mailadres: s.vandewall@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Aram Merlijn Verstappen

Geboortedatum: 07-04-1989

Functie: Dramatherapeut

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • Donderdag
  • De rest in overleg. 

Werkt met…: Kind & jeugd en volwassenen

Mailadres: aram@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Naam: Iris Willems

Geboortedatum: 04-06-1983

Functie: volwassencoach (o.a. Mind Eye Power, Effortless coaching, Natuurcoaching, Ervaringsleren)

Werkzame dagen voor La Vie Jolie:

  • In overleg

Werkt met…: Volwassenen en ouders

Mailadres: iris@pmtpraktijk-laviejolie.nl


Binnen de jeugdhulp werkt het team van La Vie Jolie nauw samen met het team van Emovita. Hierdoor kunnen we de juiste zorg rond de jeugdige en het gezin organiseren. Alle collega's van La Vie Jolie en Emovita zijn aangesloten bij de coöperatie Zorg & Co / CAZZ.